Baza wiedzy

Pakowanie elektroniki próżniowoJak bezpiecznie przechować elektronikę?

To pytanie stawiasz sobie za każdym razem gdy odkładasz elementy elektroniczne na półkę. Wiesz przecież że odkładając nie zabezpieczone elementy narażasz je na uszkodzenie, nie pojawiające się od razu.

A co w czasie transportu przecież Twoje urządzenia będą transportowane w różnych warunkach w pełnym słońcu ale również w czasie ulewnych deszczy czy siarczystych mrozów. Ty przecież wiesz, że pojedyncze układy elektroniczne decydują o poprawności działania całego urządzenia. Oczywiście chcesz dostarczyć klientowi urządzenie w pełni sprawne, wole od wad.

Chcesz żeby klienci mówili o Twoich urządzeniach w jak najlepiej – przecież wiesz że to najlepsza reklama dla dostarczanych przez Ciebie produktów. Nie wspominając już o satysfakcji odbiorców, ale również o Twoich kolegach z pracy – przecież wasi klienci dostają to co chcieli i to z najwyższa jakością.

Ale wracając do przechowywania elementów elektronicznych. Podczas składowania elementów elektroniki zachodzi proces utleniania jak również pochłaniania wilgoci z otaczającego ją powietrza. Dodatkowo transport elementów elektronicznych w różnych warunkach klimatycznych naraża je np. uszkodzenia mechaniczne ale również w dużym stopniu na wilgoć, która natychmiast pojawia się w opakowaniu. Wilgoć dostęp powietrza, dalej już nie trzeba mówić co się dzieje z układami elektronicznymi…..

W tym celu zabezpieczenie elektroniki jest bardzo ważnym aspektem związanym z przechowywaniem jak i transportem do docelowego klienta. Klient wie co kupuje i musi być pewien że dostaje to co chce. Twoi odbiorcy wiedza że biorąc podzespoły od Ciebie zawsze dostają najwyższa jakość – są pewni Twojej firmy.

Jeśli najwyższa jakość i zadowolenie klienta jest dla Ciebie ważne wybierz urządzenie które zabezpieczy Twoje produkty zarówno przed wilgocią jak również przed niepożądanym utlenianiem się ścieżek. Zanim zdecydujesz się na odpowiednie urządzenie pakujące musisz rozważyć pewną kwestię:

JAK ZAPAKOWAĆ ELEKTRONIKĘ żeby nie było dostępu powietrza i wilgoci, żeby zabezpieczyć elementy przed uszkodzeniami? 

Odpowiedź sama przychodzi do głowy: PRÓŻNIA.

Przecież wiesz że pakując Twoją elektronikę za pomocą PRÓZNIOWEJ PAKOWARKI zabezpieczasz produkt przed wszystkimi niepożądanymi czynnikami. Masz pewność że elektronika leżąc na półce jest odpowiednio zabezpieczona, warunki klimatyczne w czasie transportu również są obojętne – Twój produkt jest pewnie i szczelnie zabezpieczony w próżni.

Teraz tylko wystarczy wybrać odpowiednią pakowarkę, długość listwy zgrzewającej, wielkość pompy próżniowej,
hm… ale po co masz się w to wgryzać?

ZADZWOŃ MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE....   przecież po to jesteśmy!
22 486-32-92

My troszczymy się o zabezpieczenie Twojego produktu, a Ty jesteś spokojny bo wiesz, że każdy element dociera do odbiorcy w pełny sprawny, wolny od wad.« powrót
Nasze marki